Avalehele
Ostukorv: 0.00 EUR

LINEX

Frede Duelund Nielsen asutas LINEX A/S aastal 1936. Juba algusest peale oli firma põhisuunaks spetsiaalsete joonestusvahendite tootmine ja müük. Eduka müügi kasvuga Taani turul sai alguse laienemine eksportturgudele. Varastel 60'el saabus esimene suurem eksporttellimus, ja oli siililegi selge, et ka väljaspool Taani piire oli vajadus kvaliteetseste joonestusvahendite järele. Linex-i nimi on ennast läbi aastate tõestanud kui üks kvaliteetsemaid joonestusvahendeid esindav kaubamärk maailmas. 1993 a. müüdi firma Bantex A/S-le, suur kantseleikaupade tootja. Bantex A/S jätkas Linex kaubamärgi turustamist. Aastal 1999 Linex sertifitseeriti Danish Standard Agency-i poolt vastavalt ISO 9001 standardile.

2000 a. müüdi Bantex A/S rahvusvahelisel Hamelin Grupile, mis on üks Euroopa suurimaid kontoritarvete tootjaid. Aastal 2001 otsustati taasasutada Linex A/S iseseisva firmana, et anda tugevale kaubamärgile maailmaturul arenemiseks veelgi rohkem võimalusi.
Linex A/S taasalustas iseseisva firmana 1. Jaanuar 2002 a. Bantex A/S on endiselt kõikide Linex-i toodete edasimüüja Taanis.

Linexi ametlik kodulehekülg on: www.linex.dk

Kodulehe valmistamine - Art Media